Navigation
Your Cart

Atrgriešanas noteikumi

PRECES ATGRIEŠANA

Ja preces neatbilst Pircēja vēlmēm, Pircējam ir tiesības tās atgriezt 14 dienu laikā. Lai atgrieztu iegādāto preci, Pircējampar to rakstveidā ir jāinformē Pārdevējs uz e-pasta adresi [email protected] norādot preces nosaukumu, pasūtījuma numuru un bankas konta rekvizitiem, uz kuru Pircējs vēlas saņemt atpakaļ par atgriežamajām precēm samaksāto naudas summu..

Preci iespējams atgriezt tikai tādā gadījumā, ja prece: oriģinālā iepakojumā, nav bojāta un nav lietota, nav zaudējusi tirdzniecības izskatu (saglabātas etiķetes, drošības plēvītes u.c.) (tas neattiecas uz jau piegādes laikā bojātu preci, par kuru pie preces saņemšanas apstiprinājuma Pircējs ir norādījis iebildumus). Atpakaļ sūtāmai precei jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā tā bija saņemšanas brīdī. Visas izmaksas, kuras saistītas ar preču atgriešanu vai nomaiņu, tiek segtas no Pircēja puses. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji šīs izmaksas ieturēt no Pircēja veiktā maksājuma par preci.

Saskaņā ar Latvijas Ministru kabineta noteikumiem Nr.255 Pircējam ir tiesības atteikties no iegādātās preces un atgriezt to 14 kalendāra dienu laikā no pirkuma brīža. Ja vēlaties atgriezt iegādātās preces, pēc sazināšanās ar mums, pa tālr. +371 29107437 vai pa e-pastu: [email protected] un jums tiks nosūtīta atteikuma iesniegšanas veidlapa. Pircēja pienākums ir 14 kalendāra dienu laikā, pēc rakstveida atteikuma iesniegšanas vai nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam. 

Pārdevējs bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad saņēmis Pircēja iesniegumu par atteikuma tiesību izmantošanu, atmaksā Pircējam viņa samaksāto naudas summu (tajā skaitā par preču piegādi samaksātos piegādes izdevumus). Atmaksājamo naudas summu Pārdevējs pārskaita pēc Pircēja norādītiem rekvizītiem. 

Lai izvairītos no pārpratumiem, pirms pasūtījuma veikšanas lūdzam pārliecināties, vai preces atbilst jūsu iecerēm. Neskaidrību gadījumā lūdzam uzdot mums jautājumus pa tālr. +371 29107437, vai sūtot tos uz e-pastu: [email protected]

Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai. Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām preces izskatu (nenoņemtas un nesabojātas etiķetes, nenoplēstas aizsardzības plēves u. c.) un nelietotām. Prece ir jāatdod tās oriģinālajā iepakojumā, tādā pašā komplektācijā, kādā tā tika saņemta, noteikti atdodot preces iegādāšanās dokumentu un citus preces piederumus, kas tai bija pievienoti tās saņemšanas brīdī. Ja prece nav pilnībā komplektēta, ir sabojāta, nekārtīga vai nav atbilstoši iepakota, Pārdevējs ir tiesības nepieņemt preci, kā arī neatmaksāt Pircējam par preci samaksāto naudu.

Pārdevējs patur tiesības atteikt Pircējam iespēju izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā: ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā vai tās iepakojums ir būtiski bojāts (tas neattiecas uz jau piegādes laikā bojātu preci, par kuru pie preces saņemšanas apstiprinājuma Pircējs ir norādījis iebildumus), ja netika ievēroti termiņi attiecībā uz preces atgriešanu.

Ja ir iegādāta prece ar defektu, Pircējam nekavējoties ir jāpaziņo par to Pārdevējam pa tālr.+371 29107437 vai sūtot tos uz e-pastu: [email protected], pretējā gadījumā preci atgriezt atpakaļ nebūs iespējams. Uzsākot iegādātās preces lietošanu, Pircējs, ka tā atbilst vēlamajai, un prece vairs netiks pieņemta atgriešanai atpakaļ. 

Pārdevējs ir tiesīgs neatmaksāt Pircējam tā samaksāto naudas summu par preci, kamēr Pircējs to nav atgriezis atpakaļ veikalam. Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta. Visas izmaksas, kuras saistītas ar preču atgriešanu vai nomaiņu, tiek segtas no Pircēja puses. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji šīs izmaksas ieturēt no Pircēja veiktā maksājuma par preci.

Ja Pircējs preču pasūtīšanas brīdī bija skaidri izteicis vēlmi preces saņemt, izmantojot tādu piegādes veidu, kas nav Pārdevēja piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids, Pārdevējs nav pienākuma atmaksāt Pircējam piegādes papildu izdevumus.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Lasīt vairāk