Navigation
Your Cart

Privātuma politika

DVD Invest SIA , Reg: 40003931068 PVN: LV40003931068, juridiskā adrese: Vidzemes aleja 8-24, LV-1024, Rīga, Latvija, izpilda ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr.2016/679 prasības Latvijā. Šī Privātuma politika izskaidro, kā SIA “DVD Invest” (turpmāk - Sabiedrība) veic personu datu apstrādi un aizsargā tās rīcībā esošos Jūsu personas datus.

Sabiedrība veic tikai tādu Jūsu personas datu apstrādi, kurai Jūs esat piekritis labprātīgi, vai, kura tiek veikta, pamatojoties uz līgumattiecībām, Latvijas Republikā spēkā esošajiem un saistošajiem normatīvajiem aktiem, kā arī tiek veikta, lai aizsargātu Sabiedrības likumiskās intereses.

Kādus personas datus apstrādā

Šī Privātuma politika attiecas uz visiem personas datiem, kurus Jūs sniedzat Sabiedrības vietnē www.mbk.lv, vai kurus Sabiedrība iegūst komunikācijas procesā ar Jums. Šīs Privātuma politikas ietvaros par “personas datiem” tiek uzskatīta jebkāda ar Jums saistīta informācija, kas ļauj Jūs tieši vai netieši identificēt (vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese u.c.). Sniedzot Sabiedrībai savus personas datus, Jūs apzināties un pilnībā piekrītat tam, ka Sabiedrība apstrādā Jūsu personas datus saskaņā ar šo Privātuma politiku un Latvijas Republikā piemērojamiem un saistošajiem normatīvajiem aktiem.

Personas datu glabāšana

Personas datu elektroniskā glabāšana uzņēmuma serveros tiek nodrošināti ar vairāklīmeņu drošību, t.sk.:

- aizsardzība pret ārēju ielaušanos,neļaujot potenciālajam uzbrucējam nesankcionēti piekļūt datiem.

- aizsardzība pret datorvīrusiem un ļaunprogrammatūru, nodrošinot kontroli un aizsardzību pret datorvīrusiem un ļaunprogrammatūru.

Piekļuves kontrole, IT sistēmas tiek aizsargātas ar lietotājvārdiem un parolēm, kur piekļuve tiek nodrošināta tikai pilnvarotiem lietotājiem. Katram lietotājam ir savs lietotājvārds un parole, un definētas lomas un piekļuves.

Sabiedrība apstrādā klientu sniegtos personas datus tik ilgi, kamēr ir spēkā klienta sniegtā piekrišana datu apstrādei, vai kamēr Sabiedrībai ir nepieciešams aizsargāt savas leģitīmās intereses vai izpildīt tam uzliktos juridiskos pienākumus. 

Personas datu izmantošana

Mēs ievācam informāciju, lai izprastu Jūsu vajadzības un sniegtu jums kvalitātīvāku pakalpojumu, tostarp: veicam iekšējo uzskaiti un kontroli un izsūtam reklāmas e-pasta ziņojumus par jauniem produktiem, īpašiem piedāvājumiem vai citu informāciju, ko mēs uzskatām par interesantu, izmantojot Jūsu sniegto e-pasta adresi.

Sīkdatņu izmantošana

Sīkdatne ir tīmekļa servera nosūtīts neliels fails klientam, kura tiek saglabāta lietotāja datorā parastā datne. Ar tās palīdzību serveris var identificēt lietotāju, pārbaudot klienta atsūtīto sīkdatni.  Kad apmeklēsiet mūsu vietni pirmo reizi, mēs lūgsim jums apstiprināt sīkdatņu izmantošanu atbilstoši šī paziņojuma noteikumiem.  Tiklīdz piekrītat, fails tiek pievienots un sīkfails palīdz analizēt interneta datplūsmu vai ļauj jums uzzināt, kad apmeklējat konkrētu vietni.

Mēs izmantojam satiksmes žurnāla sīkfailus, lai noteiktu, kuras lapas tiek izmantotas un veiktu tīmekļa lapas datplūsmas analīzi.  Tas palīdz mums uzlabot mūsu vietni, pielāgojot to klientu vajadzībām. Šo informāciju izmantojam tikai datu analīzes nolūkos. Sīkdatne nesniedz mums piekļuvi jūsu datoram vai jebkādu informāciju par jums, izņemot datus, kurus izvēlaties mums sniegt. Varat izvēlēties pieņemt vai noraidīt sīkfailus.

Atteikuma tiesības

Šajā sadaļā ir aprakstītas jūsu tiesības atteikties no noteiktu personisko datu izmantošanas un kā jūs varat izmantot šīs tiesības. Kā lietotājs, jums ir tiesības atteikties:

- no jūsu personisko datu izmantošanas tiešā mārketinga nolūkiem

- no sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas mūsu tīmekļa vietnē.

- no jūsu personisko datu apstrādes noteiktiem pakalpojumiem, kas nav būtiski jums no mums pieprasītajiem pakalpojumiem.

Lai izmantotu savas atteikuma tiesības, jūs varat atteikties no mārketinga komunikācijām, izmantojot atsaukšanās saiti, kas sniegta mūsu e-pastos. Jūs varat regulēt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no sīkdatnēm, vai tieši sazināties ar mums pa [email protected], lai atteiktos no datu apstrādes neobligātiem pakalpojumiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu atteikuma tiesību izmantošana var ietekmēt jūsu lietotāja pieredzi. Piemēram, atteikšanās no sīkdatnēm var ierobežot jūsu iespējas izmantot noteiktas tīmekļa vietnes funkcijas, un atteikšanās no datu apstrādes neobligātiem pakalpojumiem var ierobežot pieejamo pakalpojumu klāstu.

Datu drošība

Lai pildītu savas saistības pret Jums, Sabiedrība nenodod informāciju par Jums trešajām personām, izņemot gadījumus, ja tas ir nepieciešams  bSabiedrība likumīgo, līgumisko vai komercdarbības mērķu sasniegšanai. 

Sabiedrība ievēro un ir ieviesusi atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai nodrošinātu maksimālu personas datu aizsardzību pret nesankcionētu izpaušanu vai piekļuvi, nejaušu vai pretlikumīgu pazaudēšanu, iznīcināšanu vai labošanu, kā arī pret jebkādu cita veida nelikumīgu apstrādi.

Sabiedrība dara visu iespējamo, lai aizsargātu tās rīcībā esošos personas datus. Tomēr, ja uzskatāt, ka ir aizskartas Jūsu tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected].

Sabiedrība ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, kuras tiek publicētas mājas lapā www.mbk.lv

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Lasīt vairāk